O nás

TXCmart nabízí velký výběr produktů pro dům, kuchyňku, zahradu, chovatelství a mnoho dalšího. Nabídka produktů v obchodu TXCmart je denně aktualizována včetně skladových zásob. TXCmart je součástí skupiny firem TEXAS CONNECTION s.r.o. (chovatelská zařízení, kotce a boudy pro psy, obloukové haly) a ZK, s.r.o. (ocelové haly, ocelové konstrukce, sendvičové panely, trapézové plechy, rekonstrukce ocelových hal). Všechny uvedené společnosti provozují činnost ve vlastním areálu v obci Tachlovice, okres Praha-západ. Průměrná doba dodání u skladových produktů v naší nabídce je 3 - 5 dní.

TXCmart_nabidka_E_domacnost

Potřebujete vybavit vaši domácnost praktickým vybavením a nejraději byste vše zařídili na jednom místě? Tak to jste tady správně. V naší kategorii DOMÁCNOST naleznete veškeré praktické vybavení od košů na prádlo, přes potřeby pro zavařování až po kojenecké zboží. Produkty jsou pro vás pečlivě vybírány s důrazem na nízkou cenu, kvalitu a jejich praktičnost.

Kategorie DOMÁCNOST obsahuje rozmanité druhy produktů, které vám usnadní domácí hospodaření. Naleznete zde například velké množství praktických košů - ať už košů na prádlo či košů odpadkových. Ale to není zdaleka vše, nabízíme vám i další nezbytnosti jako jsou držáky, teploměry či kuchyňské fólie a další. Maminky ocení i nabídku kojeneckého zboží, kde kromě nočníků seženete i další praktické vybavení pro vaše dětičky.

TXCmart_nabidka_E_kuchynka

Sortiment našeho e-shopu vám umožňuje vybavit svou kuchyň veškerým užitečným vybavením, na které si jen vzpomenete. Potřebujete nové talíře, hrníčky či jiné nádobí? Hledáte praktické vychytávky do vaší kuchyně? Sháníte nějaké hezké prostírání, které rozzáří váš stůl? V kategorii KUCHYŇKA si každý najde své.

Nabízíme vám výběr toho nejlepšího, co každý milovník vaření a pečení v kuchyni jistě ocení. Kategorie KUCHYŇKA nabízí velké množství kuchyňského nádobí – ať již hrnků, talířů a dalšího praktického nádobí do kuchyně. Naleznete zde ovšem i užitečné pomocníky jako jsou odkapávače či kuchyňské váhy. 

TXCmart_nabidka_E_zahrada

Péče o zahradu vyžaduje nejenom několik potřebných věcí, ale i spoustu vašeho času a energie. Rádi vám s tím pomůžeme! Nabízíme širokou škálu produktů, které na své zahradě oceníte. Pro práci na zahradě zde naleznete zahradní nářadí, pro péči o rostliny truhlíky, květináče a další. Mysleli jsme na vše.

Práce na zahradě je nutností, kterou lze ovšem vykonávat snadno a hravě s vhodným zahradním nářadím. Ke každé zahradě také neodmyslitelně patří rostliny - nabízíme velký výběr květináčů a truhlíků, kde mimo jiné najdete i velice oblíbené samozavlažovací truhlíky. Je třeba myslet také na relax. Proto nabízíme i výběr zahradního nábytku, kde si po náročné práci na zahradě můžete odpočinout.

TXCmart_nabidka_E_chovatelske_potreby

TXCmart nabídka chovatelských potřeb a doplňkového krmiva pro chov domácích i hospodářských zvířat. Naše firma se specializuje na prodej chovatelských potřeb pouze od kvalitních značek a nabízí bezmála 5000 ks potřeb pro skot, koně, ovce, prasata, psy, kočky, hlodavce, ptáky a akvaristiku a další. Naší snahou je vyhovět chovatelům v rychlém dodání zboží, dodání v průměru od 3 do 5ti dnů od objednání. Obchodování přes internet je současný trend a ve své jednoduchosti a nízkých cenách přináší řadu výhod konečným zákazníkům.

TXCmart_nabidka_E_party_tvoreni

Zaručujeme vám vysokou kvalitu a nízkou cenu nabízeného zboží, což je skvělá kombinace! Velkou výhodou je nepřeberné množství různorodých produktů na jednom místě, což vám usnadní nakupování a zdlouhavé hledání jednotlivých kategorií. Výběr našeho sortimentu ušetří váš čas, i vaše peníze.