Carhartt Brašna 18” Tool Bag with Moldet Base 46 x 28 x 34 cm

Kód: 562
2 290 Kč
Skladem u dodavatele (do 14 dnů)

Velká černá brašna Carhartt obsahuje spoustu vnějších a vnitřních kapes. Tvarované nosné a odolné dno o šíři 3,8 cm obsahuje dezen podrážky boty. Pro snadný přístup do hlavního prostoru taška obsahuje integrovaný kovový rám. Přenos usnadňuje vlastní komfortní rukojeť a vnější nastavitelné popruhy. Ramenní popruh s podložkou je odnímatelný a nastavitelný. Taška je vyrobena z odolného voděodpudivého textilu s technologií Rain Defender™. Dno je upraveno technologií Duravax™ pro odolnost proti oděru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry 46 x 28 x 24 cm.

15 vnějších a 17 vnitřních kapes.

Integrovaný kovový rám.

Vlastní komfortní rukojeť.

Technologie Rain Defender™ odolná vodoodpudivá úprava.

Technologie Duravax™ dno odolné proti oděru.

Vnější nastavitelné popruhy.

Odnímatelný nastavitelný ramenní popruh s podložkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Představení značky Carhartt

carhartt logo

Hamilton Carhartt se narodil v roce 1855 v Macedon Lock ve státě New York a vyrůstal na jihu Michiganu. Svůj podnikatelský směr vyznačoval přidáním druhého písmena ''t'', aby si zajistil výjimečnost mezi ostatními podnikateli. Ze začátku se věnoval obchodu s dekoračními tkaninami, především pro pánskou konfekci.

Spokojenost a dobré hodnocení prvního zákazníka přimělo Carhartta zlepšit své produkty, aby se více lišily od ostatních výrobků. Proto s železničním inženýrem vyrobil pracovní kombinézu, jaká ještě nikdy předtím neexistovala. V roce 1889 založil společnost pojmenovanou Carhartt a začal s výrobou pracovního oblečení podle svých představ.

Především díky kvalitě, svému odhodláni a vytrvalosti, kterou vložil do své práce, vytvořil značku, která ustála boj s časem a jejíž výrobky neustále procházejí vývojem. Carhartt Master Cloth byl navrhován a tkán speciálně ve vlastních tkalcovnách pouze pro výrobu oděvů Carhartt a sliboval výrobky nejlepší kvality na světě, jaká kdy mohla být vyrobena. Hamilton Carhartt zemřel v roce 1937 v dvaaosmdesáti letech. Dnes jeho společnost spravují rodinní příslušníci, aby ji dále vedli v poskytování nejlepších pracovních oděvů na celém trhu.