Pracovní oblečení Carhartt: Technologie, co Vás ochrání v dešti a větru

CLANEK_Carhartt_technologie_Storm_Defender

ikony11_Storm_Defender_xikony8_Rain_Defenderikony12_Water_Resistant_xikony13_Wind_Fighter

Objevte lifestylové a pracovní oblečení Carhartt, které vás ochrání ve větru i dešti.
Není vždycky sluníčko a modrá obloha a proto americký výrobce oděvů Carhartt myslí i na ty, co musí odvádět tvrdou práci za jakéhokoliv počasí. Svou ochranu můžete zvolit podle podmínek – technologie Storm Defender® Vás ochrání v bouřce, zátěr Rain Defender® postačí pro deštivé dny a oblečení z voděodolného materiálu zvolte, když čekáte občasnou lehkou přeháňku.

StormDefender_ilu

Storm Defender® – Ochrana zajišťující voděodolnost a prodyšnost materiálu. Oblečení je lehké, ale zároveň odolné, s funkční membránou a vodotěsnými švy, vhodné do náročných podmínek.

Voděodolnost/prodyšnost 10K/10K – Voděodolnost se udává jako hodnota vodního sloupce (mm) = působení jakého množství vody materiál vydrží, než začne prosakovat. Prodyšnost znamená, jak dobře materiál dokáže odvádět tělesnou vlhkost na povrch (g/m2/24 h). Dvouvrstvá membrána technologie Storm Defender® s hodnotou 10 000 mm vodního sloupce spolu s podlepenými švy znamená vysokou voděodolnost/nepromokavost a vysoká prodyšnost materiálu 10 000 g/m2/24 h zaručuje kvalitní odvod potu od těla.

RainDefender_ilu

Rain Defender® – Vodoodpudivý zátěr bránící pronikání vody do textilie – vytvoří se kapky, které stékají po povrchu. Zajišťuje skvělou ochranu za vlhka, deště či sněžení a zachovává si 70% účinnost i po 20 praních.

Water Resistant – Voděodolný materál.

Wind Fighter™ – Technologie zajišťující ochranu před průnikem větru.

 

Další informace o technologiích Storm Defender® Rain Defender® můžete nalézt na stránkách výrobce.

Lifestylové a pracovní oblečení Carhartt nakoupíte v našem e-shopu TXCmart.com ZDE.

 Carhartt Bunda Insulated Shoreline Jacket  Carhartt Mikina Rockland Quilt-Lined Full-Zip Hooded Sweatshirt   Carhartt Bunda UPDATED BUCKFIELD JACKET

Chcete vidět, jak oblečení s technologiemi Storm Defender® Rain Defender® funguje? Najděte si chviličku a podívejte se s námi na videa od Carhartt...