Pracovní oblečení Carhartt: Technologie Carhartt Full Swing® pro volnost pohybu

Carhartt_technologie_C_Carhartt_Full_Swing

   ikony4_Carhartt_Full_Swingikony17_Rugged_Flex2ikony18_Flex_Elbowikony15_Freedom_Gussetikony16_Mighty_Back

Volnost pohybu a vhodné oblečení, které Vám v něm nebrání, je jedním z klíčů zajištění komfortu při náročné práci. V bundě, mikině či kalhotách značky Carhartt můžete na vytažené rukávy, neohebné lokty či tuhá záda zapomenout a soustředit se na výkon.

Designu produktů z kolekce Carhartt Full Swing® je věnována velká péče zejména z hlediska dosažení co nejlepšího rozsahu pohybu. Technologie Rugged Flex® zajišťuje pružnost materiálu, Flex Elbow™ představuje pružné, tvarované rukávy v oblasti loktů. Řešení Freedom Gusset™ oblasti podpaží umožňuje zvedat ruce bez stahování rukávů a i díky Mighty Back™ tvarovaným zádům je zajištěn pohyb bez omezení.

ikony9_Rugged_FlexTechnologie Rugged Flex® zajišťuje pružnost materiálu a umožňuje tak větší rozsah pohybu a vyšší komfort při práci.

Další informace o technologii Carhart Full Swing® můžete nalézt na stránkách výrobce.

Lifestylové a pracovní oblečení Carhartt nakoupíte v našem e-shopu TXCmart.com ZDE.

  Carhartt kalhoty Emea Full Swing Steel Multi Pocket Pant  Dámská bunda Carhartt Full Swing® Caldwell Jacket

-18º C a spousta nářadí, s kterým se můžete pořádně rozmáchnout... Tak to vypadá, když nechá Carhartt testovat své zaměstnance bundu s Full Swing® technologií a zároveň uvolnit stres. Pobavte se s námi při sledování videa.