Pracovní oblečení Carhartt: Technologie 37,5® pro udržení ideální teploty těla

Carhartt_technologie_C_37.5

ikony1_37_5   

37,5® je revoluční technologie dynamické termoregulace, využívající vlastnosti aktivních částic obsažených v textilii. Pomáhá kontrolovat teplotu těla bez závislosti na aktivitě a počasí. Udržuje teplotu těla na ideálních 37,5 °C a mikroklima v blízkosti kůže s ideální relativní vlhkostí 37,5 %.
Aktivní částice získané z vulkanického písku obsahují biliony mikropórů, což mnohonásobně zvětšuje povrch materiálu. Částice absorbují infračervené (IR) záření vydávané lidským tělem. V případě chladu díky této energii tělo zahřívají, v případě tepla pomáhá odvodu potu od těla. Bez přítomnosti částic nemá vlhkost žádný důvod opouštět mikroklima do té doby, než vlhkost stoupne na nepříjemnou úroveň. Důležitým rozdílem oproti jiným technologiím je, že vlhkost je odváděna ještě v podobě páry, před tím, než dojde ke kondenzaci na kapalný pot.
Aktivní částice také dokážou absorbovat molekuly pachu a uvolnit je až během praní a sušení. Jsou součástí vlákna tkaniny, proto přetrvají a budou odvádět svou práci po celou dobu životnosti textilie.

Další informace o technologii 37,5® můžete nalézt na stránkách výrobce.

Lifestylové a pracovní oblečení Carhartt nakoupíte v našem e-shopu ZDE.

Carhartt košile Force Extremes® Angler Long Sleeve Shirt  Carhartt bunda Angler Jacket  Carhartt Čepice Force Extremes™ Knit Hat